У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ужгород-2:

Актуальний розклад електричок по станції Ужгород-2 містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ужгород-2 з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Сянки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 04 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Пункт МПРВ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ужгород-2 відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мукачево - Сянки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ужгород-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 07.53 10 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6527-6528 Мукачево Сянки 19.54 10 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ужгород-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ужгород-2