У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6524-6523 Ніжин — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Гребінка номер 6524-6523 відправляється зі станції Ніжин о 10.18 і прибуває на станцію Гребінка о 13.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6524-6523 Ніжин - Гребінка пролягає по таким станціям як Кропивна, 27 Км, Галка, 58 Км, Прилуки, 750 Км, Грабарівка, Сосинівка, Пирятин, База.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ніжин – Гребінка складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 99.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 10.18
Хвилівка 10.27 1 хв  10.28 9 хв 
Кропивна 10.34 1 хв  10.35 16 хв 
Лосинівка 10.44 1 хв  10.45 26 хв 
27 Км 10.51 1 хв  10.52 33 хв 
Яхнівка 10.59 1 хв  11.00 41 хв 
Галка 11.12 1 хв  11.13 54 хв 
51 Км 11.21 1 хв  11.22 1 г  3 хв 
58 Км 11.28 1 хв  11.29 1 г  10 хв 
61 Км 11.36 1 хв  11.37 1 г  18 хв 
Прилуки 11.44 5 хв  11.49 1 г  26 хв 
746 Км 11.56 1 хв  11.57 1 г  38 хв 
750 Км 12.03 1 хв  12.04 1 г  45 хв 
Линовиця 12.09 1 хв  12.10 1 г  51 хв 
Грабарівка 12.23 1 хв  12.24 2 г  5 хв 
773 Км 12.32 1 хв  12.33 2 г  14 хв 
Сосинівка 12.38 1 хв  12.39 2 г  20 хв 
780 Км 12.44 1 хв  12.45 2 г  26 хв 
Пирятин 12.50 1 хв  12.51 2 г  32 хв 
Тарасівка 12.58 1 хв  12.59 2 г  40 хв 
База 13.10 1 хв  13.11 2 г  52 хв 
798 Км 13.15 1 хв  13.16 2 г  57 хв 
Гребінка 13.21 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6524-6523 Ніжин — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930