У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6526-6525 Гребінка — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6526-6525 сполученням Гребінка - Ніжин відправляється зі станції Гребінка о 14.02 і прибуває на станцію Ніжин о 17.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як База, Пирятин, Сосинівка, Грабарівка, 750 Км, Прилуки, 58 Км, Галка, 27 Км, Кропивна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 14.02
798 Км 14.05 1 хв  14.06 3 хв 
База 14.09 1 хв  14.10 7 хв 
Тарасівка 14.20 1 хв  14.21 18 хв 
Пирятин 14.28 2 хв  14.30 26 хв 
780 Км 14.35 1 хв  14.36 33 хв 
Сосинівка 14.41 1 хв  14.42 39 хв 
773 Км 14.48 1 хв  14.49 46 хв 
Грабарівка 14.58 1 хв  14.59 56 хв 
Линовиця 15.12 1 хв  15.13 1 г  10 хв 
750 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  16 хв 
746 Км 15.25 1 хв  15.26 1 г  23 хв 
Прилуки 15.35 2 хв  15.37 1 г  33 хв 
61 Км 15.43 1 хв  15.44 1 г  41 хв 
58 Км 15.51 1 хв  15.52 1 г  49 хв 
51 Км 15.58 1 хв  15.59 1 г  56 хв 
Галка 16.08 1 хв  16.09 2 г  6 хв 
Яхнівка 16.20 1 хв  16.21 2 г  18 хв 
27 Км 16.28 1 хв  16.29 2 г  26 хв 
Лосинівка 16.38 1 хв  16.39 2 г  36 хв 
Кропивна 16.49 1 хв  16.50 2 г  47 хв 
Хвилівка 16.57 1 хв  16.58 2 г  55 хв 
Ніжин 17.09 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6526-6525 Гребінка — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031