У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6526-6525 Гребінка — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Ніжин номер 6526-6525 відправляється зі станції Гребінка о 16.25 і прибуває на станцію Ніжин о 19.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6526-6525 Гребінка - Ніжин пролягає по таким станціям як База, Пирятин, Сосинівка, Грабарівка, 750 Км, Прилуки, 58 Км, Галка, 27 Км, Кропивна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 16.25
798 Км 16.27 1 хв  16.28 2 хв 
База 16.32 1 хв  16.33 7 хв 
Тарасівка 16.43 1 хв  16.44 18 хв 
Пирятин 16.51 2 хв  16.53 26 хв 
780 Км 16.58 1 хв  16.59 33 хв 
Сосинівка 17.04 1 хв  17.05 39 хв 
773 Км 17.11 1 хв  17.12 46 хв 
Грабарівка 17.21 1 хв  17.22 56 хв 
Линовиця 17.35 1 хв  17.36 1 г  10 хв 
750 Км 17.41 1 хв  17.42 1 г  16 хв 
746 Км 17.48 1 хв  17.49 1 г  23 хв 
Прилуки 17.58 2 хв  18.00 1 г  33 хв 
61 Км 18.06 1 хв  18.07 1 г  41 хв 
58 Км 18.14 1 хв  18.15 1 г  49 хв 
51 Км 18.21 1 хв  18.22 1 г  56 хв 
Галка 18.31 1 хв  18.32 2 г  6 хв 
Яхнівка 18.43 1 хв  18.44 2 г  18 хв 
27 Км 18.51 1 хв  18.52 2 г  26 хв 
Лосинівка 19.01 1 хв  19.02 2 г  36 хв 
Кропивна 19.12 1 хв  19.13 2 г  47 хв 
Хвилівка 19.20 1 хв  19.21 2 г  55 хв 
Ніжин 19.32 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6526-6525 Гребінка — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031