У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6526-6525 Гребінка — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6526-6525 сполученням Гребінка - Ніжин відправляється зі станції Гребінка о 14.02 і прибуває на станцію Ніжин о 17.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як База, Пирятин, Сосинівка, Грабарівка, 750 Км, Прилуки, 58 Км, Галка, 27 Км, Кропивна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 14.02
798 Км 14.05 1 хв  14.06 3 хв 
База 14.09 1 хв  14.10 7 хв 
Тарасівка 14.20 1 хв  14.21 18 хв 
Пирятин 14.28 2 хв  14.30 26 хв 
780 Км 14.35 1 хв  14.36 33 хв 
Сосинівка 14.41 1 хв  14.42 39 хв 
773 Км 14.48 1 хв  14.49 46 хв 
Грабарівка 14.58 1 хв  14.59 56 хв 
Линовиця 15.12 1 хв  15.13 1 г  10 хв 
750 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  16 хв 
746 Км 15.25 1 хв  15.26 1 г  23 хв 
Прилуки 15.35 2 хв  15.37 1 г  33 хв 
61 Км 15.43 1 хв  15.44 1 г  41 хв 
58 Км 15.51 1 хв  15.52 1 г  49 хв 
51 Км 15.58 1 хв  15.59 1 г  56 хв 
Галка 16.08 1 хв  16.09 2 г  6 хв 
Яхнівка 16.20 1 хв  16.21 2 г  18 хв 
27 Км 16.28 1 хв  16.29 2 г  26 хв 
Лосинівка 16.38 1 хв  16.39 2 г  36 хв 
Кропивна 16.49 1 хв  16.50 2 г  47 хв 
Хвилівка 16.57 1 хв  16.58 2 г  55 хв 
Ніжин 17.09 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6526-6525 Гребінка — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930