У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6526-6525 Гребінка — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Ніжин номер 6526-6525 відправляється зі станції Гребінка о 16.25 і прибуває на станцію Ніжин о 19.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6526-6525 Гребінка - Ніжин пролягає по таким станціям як База, Пирятин, Сосинівка, Грабарівка, 750 Км, Прилуки, 58 Км, Галка, 27 Км, Кропивна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 16.25
798 Км 16.28 1 хв  16.29 3 хв 
База 16.32 1 хв  16.33 7 хв 
Тарасівка 16.43 1 хв  16.44 18 хв 
Пирятин 16.51 2 хв  16.53 26 хв 
780 Км 16.58 1 хв  16.59 33 хв 
Сосинівка 17.04 1 хв  17.05 39 хв 
773 Км 17.11 1 хв  17.12 46 хв 
Грабарівка 17.21 1 хв  17.22 56 хв 
Линовиця 17.35 1 хв  17.36 1 г  10 хв 
750 Км 17.41 1 хв  17.42 1 г  16 хв 
746 Км 17.48 1 хв  17.49 1 г  23 хв 
Прилуки 17.58 2 хв  18.00 1 г  33 хв 
61 Км 18.06 1 хв  18.07 1 г  41 хв 
58 Км 18.14 1 хв  18.15 1 г  49 хв 
51 Км 18.21 1 хв  18.22 1 г  56 хв 
Галка 18.31 1 хв  18.32 2 г  6 хв 
Яхнівка 18.43 1 хв  18.44 2 г  18 хв 
27 Км 18.51 1 хв  18.52 2 г  26 хв 
Лосинівка 19.01 1 хв  19.02 2 г  36 хв 
Кропивна 19.12 1 хв  19.13 2 г  47 хв 
Хвилівка 19.20 1 хв  19.21 2 г  55 хв 
Ніжин 19.32 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6526-6525 Гребінка — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930