У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6526-6525 Гребінка — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6526-6525 сполученням Гребінка - Ніжин відправляється зі станції Гребінка о 14.02 і прибуває на станцію Ніжин о 17.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як База, Пирятин, Сосинівка, Грабарівка, 750 Км, Прилуки, 58 Км, Галка, 27 Км, Кропивна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 14.02
798 Км 14.05 1 хв  14.06 3 хв 
База 14.09 1 хв  14.10 7 хв 
Тарасівка 14.20 1 хв  14.21 18 хв 
Пирятин 14.28 2 хв  14.30 26 хв 
780 Км 14.35 1 хв  14.36 33 хв 
Сосинівка 14.41 1 хв  14.42 39 хв 
773 Км 14.48 1 хв  14.49 46 хв 
Грабарівка 14.58 1 хв  14.59 56 хв 
Линовиця 15.12 1 хв  15.13 1 г  10 хв 
750 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  16 хв 
746 Км 15.25 1 хв  15.26 1 г  23 хв 
Прилуки 15.35 2 хв  15.37 1 г  33 хв 
61 Км 15.43 1 хв  15.44 1 г  41 хв 
58 Км 15.51 1 хв  15.52 1 г  49 хв 
51 Км 15.58 1 хв  15.59 1 г  56 хв 
Галка 16.08 1 хв  16.09 2 г  6 хв 
Яхнівка 16.20 1 хв  16.21 2 г  18 хв 
27 Км 16.28 1 хв  16.29 2 г  26 хв 
Лосинівка 16.38 1 хв  16.39 2 г  36 хв 
Кропивна 16.49 1 хв  16.50 2 г  47 хв 
Хвилівка 16.57 1 хв  16.58 2 г  55 хв 
Ніжин 17.09 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6526-6525 Гребінка — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728