У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6903 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6903 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 03.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Носівка, Попудренко, Марківці, Заворичі, Жердове, Квітневий, Ялинка, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 03.44
Григоро-Іванівка 03.50 1 хв  03.51 6 хв 
Володькова Дівиця 03.58 1 хв  03.59 14 хв 
Носівка 04.13 12 хв  04.25 29 хв 
Космічна 04.28 1 хв  04.29 44 хв 
Кобижчі 04.33 1 хв  04.34 49 хв 
Попудренко 04.37 1 хв  04.38 53 хв 
Бобровиця 04.46 1 хв  04.47 1 г  2 хв 
Макарівка 04.52 1 хв  04.52 1 г  8 хв 
Марківці 04.55 1 хв  04.56 1 г  11 хв 
Ярославка 05.00 1 хв  05.01 1 г  16 хв 
Трубіж 05.04 1 хв  05.05 1 г  20 хв 
Заворичі 05.09 1 хв  05.10 1 г  25 хв 
Семиполки 05.14 1 хв  05.15 1 г  30 хв 
Бобрик 05.19 1 хв  05.20 1 г  35 хв 
Жердове 05.24 1 хв  05.24 1 г  40 хв 
Димерка 05.28 2 хв  05.30 1 г  44 хв 
Парникова 05.33 1 хв  05.34 1 г  49 хв 
Квітневий 05.37 1 хв  05.38 1 г  53 хв 
Бровари 05.43 2 хв  05.45 1 г  59 хв 
Княжичі 05.49 1 хв  05.50 2 г  5 хв 
Ялинка 05.52 1 хв  05.53 2 г  8 хв 
ДВРЗ 05.58 1 хв  05.59 2 г  14 хв 
Депо Дарниця 06.01 2 хв  06.03 2 г  17 хв 
Дарниця 06.07 4 хв  06.11 2 г  23 хв 
Лівий Берег 06.15 1 хв  06.16 2 г  31 хв 
Видубичі 06.21 2 хв  06.23 2 г  37 хв 
Київ-Деміївський 06.25 1 хв  06.26 2 г  41 хв 
Протасів Яр 06.30 1 хв  06.31 2 г  46 хв 
Київ-Пас. 06.35 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6903 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031