У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо Дарниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо Дарниця:

Актуальний розклад електричок по станції Депо Дарниця містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Депо Дарниця з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Київ-Волинський, Святошин, Ніжин, Дарниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 19 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти ДВРЗ, Дарниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Депо Дарниця відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Баришівка - Київ-Волинський, Гребінка - Київ-Пас., Носівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо Дарниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6905 Носівка Київ 06.07 2 хв  06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907 Ніжин Київ 06.16 1 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Яготин Святошин 06.35 2 хв  06.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Ніжин Київ 06.43 1 хв  06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6904 Київ Ніжин 06.48 1 хв  06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
7061 Ніжин Дарниця 06.54 1 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6951 Ніжин Дарниця 07.14 1 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6911 Ніжин Київ 07.38 2 хв  07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6906 Дарниця Ніжин 07.54 1 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6833 Баришівка Київ 08.02 2 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6807 Гребінка Київ 08.15 2 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.55 2 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6910 Київ Ніжин 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6913 Ніжин Київ 11.28 2 хв  11.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6809 Гребінка Київ 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6953 Ніжин Дарниця 12.15 1 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6952 Дарниця Ніжин 12.46 1 хв  12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6915 Ніжин Дарниця 13.09 2 хв  13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6811 Гребінка Київ 13.42 2 хв  13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6914 Дарниця Ніжин 13.44 1 хв  13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6917 Ніжин Дарниця 15.14 2 хв  15.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6954 Дарниця Ніжин 15.50 1 хв  15.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6916 Київ Ніжин 17.07 1 хв  17.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6919 Ніжин Київ 17.15 2 хв  17.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6835 Баришівка Київ 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6815 Гребінка Київ 18.15 1 хв  18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918 Київ Ніжин 18.19 1 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6920 Київ Ніжин 18.52 1 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6921 Ніжин Київ 19.03 2 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6817 Гребінка Київ 19.12 1 хв  19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6922 Київ Ніжин 20.14 1 хв  20.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6955 Ніжин Дарниця 20.16 1 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6956 Дарниця Ніжин 20.46 1 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
7062 Святошин Ніжин 20.59 1 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6837 Яготин Київ 21.18 1 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Депо Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Депо Дарниця