У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо Дарниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо Дарниця:

Актуальний розклад електричок по станції Депо Дарниця містить всього 36 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Депо Дарниця з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Київ-Пас., Київ-Волинський, Дарниця, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 09 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Дарниця, ДВРЗ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Депо Дарниця відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Яготин - Святошин, Гребінка - Київ-Пас., Носівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо Дарниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6902 Київ Ніжин 05.51 2 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6901 Носівка Київ 05.56 2 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6903 Ніжин Київ 06.07 2 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
7061 Ніжин Дарниця 06.17 2 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Святошин 06.35 2 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6904 Дарниця Ніжин 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.34 2 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6833 Баришівка Київ 08.02 2 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6805 Гребінка Київ 08.14 2 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
6906 Київ Ніжин 08.50 2 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 09.50 1 хв  09.51 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Київ 10.32 1 хв  10.33 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 11.02 2 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6910 Київ Ніжин 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 12.46 2 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Київ 13.08 2 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Дарниця 13.16 2 хв  13.18 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 13.46 2 хв  13.48 Курсує щоденно - переглянути
6912 Дарниця Ніжин 14.10 1 хв  14.11 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Київ 15.15 2 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Дарниця 17.19 2 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6835 Баришівка Київ 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6924 Дарниця Ніжин 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6815 Гребінка Київ 18.05 2 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6916 Київ Ніжин 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
7062 Київ Ніжин 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
6921 Ніжин Київ 19.03 2 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6817 Гребінка Київ 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 19.54 1 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути
6922 Київ Ніжин 20.57 2 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути
6923 Ніжин Київ 21.59 2 хв  22.01 Курсує щоденно - переглянути
6819 Яготин Київ 22.08 1 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Депо Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Депо Дарниця