У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ДВРЗ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції ДВРЗ:

Актуальний розклад електричок по станції ДВРЗ містить всього 39 електричок (приміських поїздів), які з'єднують ДВРЗ з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Ніжин, Дарниця, Святошин, Київ-Волинський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 08 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Ялинка, Депо Дарниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції ДВРЗ відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Київ-Пас., Баришівка - Київ-Волинський, Ніжин - Дарниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції ДВРЗ відображено на цій сторінці.

Квитки

  • ДВРЗ - Київ від 15.00 грн. (23.2 км)

  • ДВРЗ - Ніжин від 40.00 грн. (112.2 км)

  • ДВРЗ - Святошин від 15.00 грн. (29.1 км)

  • ДВРЗ - Дарниця від 15.00 грн. (3.3 км)

  • ДВРЗ - Бровари від 15.00 грн. (11.9 км)

  • ДВРЗ - Видубичі від 15.00 грн. (10.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6901 Носівка Київ 05.43 1 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6903 Ніжин Київ 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Дарниця 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Київ 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Святошин 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6904 Дарниця Ніжин 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Київ 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6831 Баришівка Київ 08.02 1 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6906* Київ Ніжин 08.08 1 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805 Гребінка Київ 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6910 Київ Ніжин 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 10.32 1 хв  10.33 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 10.56 1 хв  10.57 Курсує щоденно - переглянути
6912 Київ Ніжин 12.02 1 хв  12.03 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 12.34 1 хв  12.35 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Київ 13.02 1 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Київ 13.13 1 хв  13.14 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 14.21 1 хв  14.22 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Київ 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6921 Ніжин Київ 15.54 1 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
6916 Київ Ніжин 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
6813 Яготин Київ 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6815 Гребінка Київ 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6923 Ніжин Дарниця 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 17.55 1 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6920 Дарниця Ніжин 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6922 Київ Ніжин 18.19 1 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
6817 Яготин Київ 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6925 Ніжин Київ 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6924 Київ Ніжин 19.09 1 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
6819* Гребінка Київ 19.33 1 хв  19.34 Курсує щоденно - переглянути
6926 Київ Ніжин 19.57 1 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 21.24 1 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 21.57 1 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути
6821* Яготин Київ 22.07 1 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції ДВРЗ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції ДВРЗ