У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ДВРЗ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції ДВРЗ:

Актуальний розклад електричок по станції ДВРЗ містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують ДВРЗ з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Ніжин, Київ-Волинський, Дарниця, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 57 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Ялинка, Депо Дарниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції ДВРЗ відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Київ-Пас., Яготин - Святошин, Київ-Пас. - Ніжин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції ДВРЗ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6901 Носівка Київ 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6903 Ніжин Київ 06.05 1 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
7061 Ніжин Дарниця 06.13 2 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Святошин 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6904 Дарниця Ніжин 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6833 Баришівка Київ 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6805 Гребінка Київ 08.11 1 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6906 Київ Ніжин 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 09.54 3 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Київ 10.28 1 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
6910 Київ Ніжин 11.09 1 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 12.43 1 хв  12.44 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Київ 13.05 1 хв  13.06 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Дарниця 13.13 1 хв  13.14 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6912 Дарниця Ніжин 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Київ 15.12 1 хв  15.13 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 16.19 1 хв  16.20 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Дарниця 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6835 Баришівка Київ 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6924 Дарниця Ніжин 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6815 Гребінка Київ 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6916 Київ Ніжин 18.10 1 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
7062 Київ Ніжин 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6921 Ніжин Київ 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6817 Гребінка Київ 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 19.57 1 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути
6922 Київ Ніжин 21.00 1 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути
6923 Ніжин Київ 21.56 1 хв  21.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції ДВРЗ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції ДВРЗ