У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лівий Берег
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лівий Берег:

Актуальний розклад електричок по станції Лівий Берег містить всього 84 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лівий Берег з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Баришівка, Київ-Пас., Київ-Волинський, Ніжин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Дарниця, Видубичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лівий Берег відправляються або прибувають вранці - 16 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Київ-Волинський, Київ-Волинський - Гребінка, Дарниця - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лівий Берег відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7301 Дарниця Святошин 05.42 1 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6832 Київ Баришівка 05.55 1 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
7402-7403 Святошин Святошин 06.17 1 хв  06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6905 Носівка Київ 06.20 1 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907 Ніжин Київ 06.28 1 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6904 Київ Ніжин 06.36 1 хв  06.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
7302-7303 Святошин Святошин 06.42 1 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Яготин Святошин 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Яготин Київ 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.03 1 хв  07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
7305 Дарниця Святошин 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7406-7407 Святошин Святошин 07.17 1 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805 Гребінка Київ 07.19 1 хв  07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805 Гребінка Київ 07.19 1 хв  07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6804* Київ Гребінка 07.25 1 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7306-7307 Святошин Святошин 07.42 1 хв  07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7408-7409 Святошин Святошин 07.47 1 хв  07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6911 Ніжин Київ 07.52 1 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
7308-7309 Святошин Святошин 08.12 1 хв  08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7410-7411 Святошин Святошин 08.17 1 хв  08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6833 Баришівка Київ 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6807 Гребінка Київ 08.28 1 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.39 1 хв  08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
7310-7311 Святошин Святошин 08.42 1 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7412-7413 Святошин Святошин 08.47 1 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Київ Яготин 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
7312-7313 Святошин Святошин 09.12 1 хв  09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7414-7415 Святошин Святошин 09.17 1 хв  09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6910 Київ Ніжин 09.25 1 хв  09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
7314-7315 Святошин Святошин 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
7416-7417 Святошин Святошин 09.47 1 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
7316-7317 Святошин Святошин 10.12 1 хв  10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7418-7419 Святошин Святошин 10.17 1 хв  10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7318-7319 Святошин Святошин 10.42 1 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
7420-7421 Святошин Святошин 11.17 1 хв  11.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7320-7321 Святошин Святошин 11.42 1 хв  11.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6913 Ніжин Київ 11.48 1 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6809 Гребінка Київ 11.58 1 хв  11.59 Курсує щоденно - переглянути
7422-7423 Святошин Святошин 12.17 1 хв  12.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7322-7323 Святошин Святошин 12.42 1 хв  12.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7424-7425 Святошин Святошин 13.17 1 хв  13.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6810 Київ Гребінка 13.40 1 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
7324-7325 Святошин Святошин 13.42 1 хв  13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6811 Гребінка Київ 13.55 1 хв  13.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
7426-7427 Святошин Святошин 14.17 1 хв  14.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7326-7327 Святошин Святошин 14.42 1 хв  14.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6834 Київ Баришівка 15.08 1 хв  15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
7428-7429 Святошин Святошин 15.17 1 хв  15.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7328-7329 Святошин Святошин 15.42 1 хв  15.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7430-7431 Святошин Святошин 16.17 1 хв  16.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812 Київ Гребінка 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
7330-7331 Святошин Святошин 16.42 1 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7432-7433 Святошин Святошин 16.47 1 хв  16.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6916 Київ Ніжин 16.52 1 хв  16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813 Яготин Київ 16.53 1 хв  16.53 Курсує щоденно - переглянути
7332-7333 Святошин Святошин 17.12 1 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7434-7435 Святошин Святошин 17.17 1 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6919 Ніжин Київ 17.28 1 хв  17.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6814* Київ Яготин 17.39 1 хв  17.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
7334-7335 Святошин Святошин 17.42 1 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7436-7437 Святошин Святошин 17.47 1 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6835 Баришівка Київ 17.48 1 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918 Київ Ніжин 17.53 1 хв  17.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
7336-7337 Святошин Святошин 18.12 1 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7438-7439 Святошин Святошин 18.17 1 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6815 Гребінка Київ 18.32 1 хв  18.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6920 Київ Ніжин 18.38 1 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
7338-7339 Святошин Святошин 18.42 1 хв  18.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7440-7441 Святошин Святошин 18.47 1 хв  18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6816 Київ Гребінка 19.03 2 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
7340-7341 Святошин Святошин 19.12 1 хв  19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7442-7443 Святошин Святошин 19.17 1 хв  19.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6921 Ніжин Київ 19.19 1 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6817 Гребінка Київ 19.29 1 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
7342-7343 Святошин Святошин 19.42 1 хв  19.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6922 Київ Ніжин 19.54 1 хв  19.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6818 Київ Гребінка 20.04 1 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
7444-7445 Святошин Святошин 20.17 1 хв  20.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7344-7345 Святошин Святошин 20.42 1 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7062 Святошин Ніжин 20.46 1 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6820 Київ Яготин 21.09 1 хв  21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
7446 Святошин Дарниця 21.17 1 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6837* Яготин Київ 21.31 1 хв  21.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лівий Берег можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лівий Берег

Від станції Лівий Берег можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Лівий Берег