У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лівий Берег
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лівий Берег:

Актуальний розклад електричок по станції Лівий Берег містить всього 96 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лівий Берег з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ніжин, Святошин, Київ-Пас., Київ-Волинський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 02 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Видубичі, Дарниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лівий Берег відправляються або прибувають вранці - 16 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Ніжин, Гребінка - Київ-Пас., Ніжин - Київ-Волинський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лівий Берег відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Лівий Берег - Київ від 15.00 грн. (16.9 км)

  • Лівий Берег - Гребінка від 45.00 грн. (136.1 км)

  • Лівий Берег - Ніжин від 40.00 грн. (118.5 км)

  • Лівий Берег - Святошин від 15.00 грн. (22.8 км)

  • Лівий Берег - Дарниця від 15.00 грн. (3.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6802 Київ Гребінка 05.20 1 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 05.33 3 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
7301 Дарниця Святошин 05.42 1 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
6901 Носівка Київ 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6903 Ніжин Київ 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
7402-7403 Святошин Святошин 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Київ 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
7302-7303 Святошин Святошин 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Святошин 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
7305 Дарниця Святошин 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7406-7407 Святошин Святошин 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6803 Гребінка Київ 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6804 Київ Гребінка 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
7306-7307 Святошин Святошин 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
7408-7409 Святошин Святошин 07.47 1 хв  07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6911 Ніжин Київ 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6906 Київ Ніжин 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
7308-7309 Святошин Святошин 08.12 1 хв  08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7410-7411 Святошин Святошин 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6831 Баришівка Київ 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6805* Гребінка Київ 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
7310-7311 Святошин Святошин 08.42 1 хв  08.43 Курсує щоденно - переглянути
7412-7413 Святошин Святошин 08.47 1 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Київ Яготин 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
7312-7313 Святошин Святошин 09.12 1 хв  09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7414-7415 Святошин Святошин 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6910* Київ Ніжин 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
7314-7315 Святошин Святошин 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
7416-7417 Святошин Святошин 09.47 1 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
7316-7317 Святошин Святошин 10.12 1 хв  10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7418-7419 Святошин Святошин 10.17 1 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
7318-7319 Святошин Святошин 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.46 1 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
7420-7421 Святошин Святошин 11.17 1 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
7320-7321 Святошин Святошин 11.42 1 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути
6912 Київ Ніжин 11.46 1 хв  11.47 Курсує щоденно - переглянути
7422-7423 Святошин Святошин 12.17 1 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
7322-7323 Святошин Святошин 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6810 Київ Яготин 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 12.51 1 хв  12.52 Курсує щоденно - переглянути
7424-7425 Святошин Святошин 13.17 1 хв  13.18 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Київ 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6812 Київ Гребінка 13.25 1 хв  13.26 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Київ 13.30 1 хв  13.31 Курсує щоденно - переглянути
7324-7325 Святошин Святошин 13.42 1 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 14.01 1 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
7426-7427 Святошин Святошин 14.17 1 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Яготин 14.29 1 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
7326-7327 Святошин Святошин 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
7428-7429 Святошин Святошин 15.17 1 хв  15.18 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Київ 15.31 1 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
7328-7329 Святошин Святошин 15.42 1 хв  15.43 Курсує щоденно - переглянути
6916 Київ Ніжин 16.04 1 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6921 Ніжин Київ 16.10 1 хв  16.11 Курсує щоденно - переглянути
7430-7431 Святошин Святошин 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Гребінка 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
7330-7331 Святошин Святошин 16.42 1 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
7432-7433 Святошин Святошин 16.47 1 хв  16.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813 Яготин Київ 16.49 1 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
7332-7333 Святошин Святошин 17.12 1 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7434-7435 Святошин Святошин 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
7334-7335 Святошин Святошин 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
7436-7437 Святошин Святошин 17.47 1 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6815 Гребінка Київ 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Яготин 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6922 Київ Ніжин 18.04 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
7336-7337 Святошин Святошин 18.12 1 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7438-7439 Святошин Святошин 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
7338-7339 Святошин Святошин 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
7440-7441 Святошин Святошин 18.47 1 хв  18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6924 Київ Ніжин 18.55 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6817 Яготин Київ 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Гребінка 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
7340-7341 Святошин Святошин 19.12 1 хв  19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7442-7443 Святошин Святошин 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6925 Ніжин Київ 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6926 Київ Ніжин 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
7342-7343 Святошин Святошин 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
6819* Гребінка Київ 19.50 1 хв  19.51 Курсує щоденно - переглянути
7444-7445 Святошин Святошин 20.17 1 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
6822 Київ Гребінка 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
7344-7345 Святошин Святошин 20.42 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
7446-7447 Святошин Святошин 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути
7346-7347 Святошин Святошин 21.42 1 хв  21.43 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 22.14 1 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути
7448-7449 Святошин Святошин 22.17 1 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути
6821* Яготин Київ 22.27 1 хв  22.28 Курсує щоденно - переглянути
7348-7349 Святошин Святошин 22.42 1 хв  22.43 Курсує щоденно - переглянути
6823* Гребінка Київ 23.01 1 хв  23.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лівий Берег можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лівий Берег

Від станції Лівий Берег можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Лівий Берег