У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6906 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6906 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.14 і прибуває на станцію Ніжин о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6906 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 6906 Київ - Ніжин до станції Київ-Деміївський згідно діючого розкладу руху далі Київ-Деміївський 08.25-08.26 Видубичі 08.29-08.31 Лівий Берег 08.37- 08.37,5 Дарниця 08.44-08.47(+3) Дарниця-депо 08.51-08.52,5 ДВРЗ 08.55-08.55,5 Ялинка 09.02-09.02,5 Княжичі 09.05-09.05,5 Бровари 09.08-09.09 Квітневий 09.12-09.12,5 Парникова 09.17-09.17,5 Димерка 09.21-09.21,5 Жердове 09.26- 09.26,5 Бобрик 09.32-09.33 Семиполки 09.36,5-09.37,5 Заворичі 09.43-09.44 Трубіж 09.48,5-09.49,5 Ярославка 09.52-09.53 Марківці 09.56,5-09.57,5 Макарівка 10.01-10.02 Бобровиця 10.07-10.08 Попудренко 10.15-10.16 Кобижчі 10.20-10.21 Космічна 10.24-10.25 Носівка 10.30-10.31 Дослідна 10.36,5-10.37,5 Володьк.Дівиця 10.42,5-10.43,5 Гр.-Іванівка 10.49,5-10.50,5 Ніжин 10.57(+3)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.14
Протасів Яр 08.19 1 хв  08.20 5 хв 
Київ-Деміївський 08.25 1 хв  08.26 11 хв 
Видубичі 08.28 2 хв  08.30 14 хв 
Лівий Берег 08.34 1 хв  08.35 20 хв 
Дарниця 08.41 3 хв  08.44 27 хв 
Депо Дарниця 08.48 1 хв  08.49 34 хв 
ДВРЗ 08.51 1 хв  08.52 37 хв 
Ялинка 08.58 1 хв  08.59 44 хв 
Княжичі 09.01 1 хв  09.02 47 хв 
Бровари 09.05 1 хв  09.06 51 хв 
Квітневий 09.08 1 хв  09.09 54 хв 
Парникова 09.13 1 хв  09.14 59 хв 
Димерка 09.17 1 хв  09.18 1 г  3 хв 
Жердове 09.22 1 хв  09.23 1 г  8 хв 
Бобрик 09.29 1 хв  09.30 1 г  15 хв 
Семиполки 09.33 1 хв  09.34 1 г  19 хв 
Заворичі 09.40 1 хв  09.41 1 г  26 хв 
Трубіж 09.45 1 хв  09.46 1 г  31 хв 
Ярославка 09.49 1 хв  09.50 1 г  35 хв 
Марківці 09.53 1 хв  09.54 1 г  39 хв 
Макарівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  44 хв 
Бобровиця 10.04 1 хв  10.05 1 г  50 хв 
Попудренко 10.12 1 хв  10.13 1 г  58 хв 
Кобижчі 10.17 1 хв  10.18 2 г  3 хв 
Космічна 10.21 1 хв  10.22 2 г  7 хв 
Носівка 10.27 1 хв  10.28 2 г  13 хв 
Дослідна 10.33 1 хв  10.34 2 г  19 хв 
Володькова Дівиця 10.39 1 хв  10.40 2 г  25 хв 
Григоро-Іванівка 10.46 1 хв  10.47 2 г  32 хв 
Ніжин 10.54 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6906 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031