У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6916 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6916 відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.25 і прибуває на станцію Ніжин о 19.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6916 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.25
Протасів Яр 16.30 1 хв  16.31 5 хв 
Київ-Деміївський 16.35 1 хв  16.36 10 хв 
Видубичі 16.38 3 хв  16.41 13 хв 
Лівий Берег 16.45 1 хв  16.46 20 хв 
Дарниця 16.52 3 хв  16.55 27 хв 
Депо Дарниця 16.59 2 хв  17.01 34 хв 
ДВРЗ 17.03 1 хв  17.03 38 хв 
Ялинка 17.08 1 хв  17.09 43 хв 
Княжичі 17.11 1 хв  17.12 46 хв 
Бровари 17.15 1 хв  17.16 50 хв 
Квітневий 17.19 1 хв  17.20 54 хв 
Парникова 17.24 1 хв  17.25 59 хв 
Димерка 17.28 1 хв  17.29 1 г  3 хв 
Жердове 17.33 1 хв  17.34 1 г  8 хв 
Бобрик 17.39 11 хв  17.50 1 г  14 хв 
Семиполки 17.54 1 хв  17.54 1 г  29 хв 
Заворичі 18.00 1 хв  18.01 1 г  35 хв 
Трубіж 18.06 1 хв  18.07 1 г  41 хв 
Ярославка 18.09 1 хв  18.10 1 г  44 хв 
Марківці 18.13 1 хв  18.14 1 г  48 хв 
Макарівка 18.17 1 хв  18.18 1 г  52 хв 
Бобровиця 18.23 21 хв  18.44 1 г  58 хв 
Попудренко 18.52 1 хв  18.53 2 г  27 хв 
Кобижчі 18.57 1 хв  18.58 2 г  32 хв 
Космічна 19.00 1 хв  19.01 2 г  35 хв 
Носівка 19.06 1 хв  19.07 2 г  41 хв 
Дослідна 19.12 1 хв  19.13 2 г  47 хв 
Володькова Дівиця 19.17 1 хв  19.18 2 г  52 хв 
Григоро-Іванівка 19.24 1 хв  19.25 2 г  59 хв 
Ніжин 19.32 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6916 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28