У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6921 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6921 відправляється зі станції Ніжин о 17.05 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6921 Ніжин - Київ пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 17.05
Григоро-Іванівка 17.11 1 хв  17.12 6 хв 
Володькова Дівиця 17.17 1 хв  17.18 12 хв 
Дослідна 17.22 1 хв  17.23 17 хв 
Носівка 17.30 1 хв  17.31 25 хв 
Космічна 17.35 1 хв  17.36 30 хв 
Кобижчі 17.40 1 хв  17.41 35 хв 
Попудренко 17.44 1 хв  17.45 39 хв 
Бобровиця 17.53 1 хв  17.54 48 хв 
Макарівка 17.57 1 хв  17.58 52 хв 
Марківці 18.02 1 хв  18.03 57 хв 
Ярославка 18.06 1 хв  18.07 1 г  1 хв 
Трубіж 18.09 1 хв  18.10 1 г  4 хв 
Заворичі 18.15 1 хв  18.16 1 г  10 хв 
Семиполки 18.20 1 хв  18.21 1 г  15 хв 
Бобрик 18.24 1 хв  18.25 1 г  19 хв 
Жердове 18.27 1 хв  18.28 1 г  22 хв 
Димерка 18.32 1 хв  18.33 1 г  27 хв 
Парникова 18.36 1 хв  18.37 1 г  31 хв 
Квітневий 18.41 1 хв  18.42 1 г  36 хв 
Бровари 18.47 1 хв  18.48 1 г  42 хв 
Княжичі 18.52 1 хв  18.53 1 г  47 хв 
Ялинка 18.55 1 хв  18.56 1 г  50 хв 
ДВРЗ 19.00 1 хв  19.01 1 г  55 хв 
Депо Дарниця 19.03 2 хв  19.05 1 г  58 хв 
Дарниця 19.09 5 хв  19.14 2 г  4 хв 
Лівий Берег 19.19 1 хв  19.20 2 г  14 хв 
Видубичі 19.25 2 хв  19.27 2 г  20 хв 
Київ-Деміївський 19.30 1 хв  19.31 2 г  25 хв 
Протасів Яр 19.35 1 хв  19.36 2 г  30 хв 
Київ-Пас. 19.41 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6921 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031