У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6922 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6922 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.28 і прибуває на станцію Ніжин о 22.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6922 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.28
Протасів Яр 19.33 1 хв  19.34 5 хв 
Київ-Деміївський 19.38 5 хв  19.43 10 хв 
Видубичі 19.46 2 хв  19.48 18 хв 
Лівий Берег 19.54 1 хв  19.55 26 хв 
Дарниця 20.09 1 хв  20.10 41 хв 
Депо Дарниця 20.14 1 хв  20.15 46 хв 
ДВРЗ 20.17 1 хв  20.18 49 хв 
Ялинка 20.24 1 хв  20.25 56 хв 
Княжичі 20.28 1 хв  20.28 1 г 
Бровари 20.31 1 хв  20.32 1 г  3 хв 
Квітневий 20.35 1 хв  20.36 1 г  7 хв 
Парникова 20.40 1 хв  20.41 1 г  12 хв 
Димерка 20.44 1 хв  20.45 1 г  16 хв 
Жердове 20.49 1 хв  20.50 1 г  21 хв 
Бобрик 20.54 1 хв  20.55 1 г  26 хв 
Семиполки 20.58 1 хв  20.58 1 г  30 хв 
Заворичі 21.04 1 хв  21.05 1 г  36 хв 
Трубіж 21.10 1 хв  21.10 1 г  42 хв 
Ярославка 21.13 1 хв  21.13 1 г  45 хв 
Марківці 21.17 1 хв  21.17 1 г  49 хв 
Макарівка 21.21 1 хв  21.21 1 г  53 хв 
Бобровиця 21.25 1 хв  21.26 1 г  57 хв 
Попудренко 21.33 1 хв  21.34 2 г  5 хв 
Кобижчі 21.38 1 хв  21.39 2 г  10 хв 
Космічна 21.42 1 хв  21.43 2 г  14 хв 
Носівка 21.47 1 хв  21.48 2 г  19 хв 
Дослідна 21.53 1 хв  21.54 2 г  25 хв 
Володькова Дівиця 21.58 1 хв  21.59 2 г  30 хв 
Григоро-Іванівка 22.05 1 хв  22.06 2 г  37 хв 
Ніжин 22.13 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6922 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031