У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6924 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6924 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.34 і прибуває на станцію Ніжин о 21.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6924 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Київ-Пас. – Ніжин складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 123.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв`язку з ремонтними роботами в період 20.05.2024 по 27.05.2024 змінюється розклад руху наступного приміського поїзда: Поїзд № 6924 Північна (тупик) – Ніжин діючим розкладом до з. п. Макарівка, далі зміненим – Бобровиця 20.25-20.40 Попудренко 20.47-20.47,5 Кобижча 20.52-20.53 Космічна 20.57-20.57,5 Носівка 21.02-21.03 Дослідна 21.09,5-21.10 Володьк.Дівиця 21.16-21.16,5 Ніжинське 21.22-21.22,5 Ніжин 21.30;

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.34
Протасів Яр 18.38 2 хв  18.40 4 хв 
Київ-Деміївський 18.44 1 хв  18.45 10 хв 
Видубичі 18.48 2 хв  18.50 14 хв 
Лівий Берег 18.55 1 хв  18.55 21 хв 
Дарниця 19.00 3 хв  19.03 26 хв 
Депо Дарниця 19.06 1 хв  19.07 32 хв 
ДВРЗ 19.09 1 хв  19.10 35 хв 
Ялинка 19.15 1 хв  19.16 41 хв 
Княжичі 19.21 1 хв  19.22 47 хв 
Бровари 19.27 1 хв  19.28 53 хв 
Квітневий 19.30 1 хв  19.31 56 хв 
Парникова 19.36 1 хв  19.37 1 г  2 хв 
Димерка 19.40 1 хв  19.41 1 г  6 хв 
Жердове 19.46 1 хв  19.47 1 г  12 хв 
Бобрик 19.51 1 хв  19.52 1 г  17 хв 
Семиполки 19.54 1 хв  19.55 1 г  20 хв 
Заворичі 20.02 1 хв  20.03 1 г  28 хв 
Трубіж 20.08 1 хв  20.09 1 г  34 хв 
Ярославка 20.11 1 хв  20.12 1 г  37 хв 
Марківці 20.15 1 хв  20.16 1 г  41 хв 
Макарівка 20.20 1 хв  20.21 1 г  46 хв 
Бобровиця 20.25 1 хв  20.26 1 г  51 хв 
Попудренко 20.28 6 хв  20.34 1 г  54 хв 
Кобижчі 20.39 1 хв  20.40 2 г  5 хв 
Космічна 20.43 1 хв  20.44 2 г  9 хв 
Носівка 20.50 1 хв  20.51 2 г  16 хв 
Дослідна 20.57 1 хв  20.58 2 г  23 хв 
Володькова Дівиця 21.02 1 хв  21.03 2 г  28 хв 
Григоро-Іванівка 21.08 1 хв  21.09 2 г  34 хв 
Ніжин 21.17 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6924 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930