У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7305 Дарниця — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Святошин номер 7305 відправляється зі станції Дарниця о 07.07 і прибуває на станцію Святошин о 07.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7305 Дарниця - Святошин пролягає по таким станціям як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 07.07
Лівий Берег 07.12 1 хв  07.13 5 хв 
Видубичі 07.19 1 хв  07.20 12 хв 
Київ-Деміївський 07.22 1 хв  07.23 15 хв 
Протасів Яр 07.27 1 хв  07.28 20 хв 
Київ-Пас. 07.32 2 хв  07.34 25 хв 
Караваєві Дачі 07.39 1 хв  07.40 32 хв 
Київ-Волинський 07.44 2 хв  07.46 37 хв 
Борщагівка 07.52 1 хв  07.53 45 хв 
Святошин 07.59 52 хв 

У розкладі поїзда 7305 Дарниця — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930