У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7305 Дарниця — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Святошин номер 7305 відправляється зі станції Дарниця о 07.07 і прибуває на станцію Святошин о 07.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7305 Дарниця - Святошин пролягає по таким станціям як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Дарниця – Святошин складає 15.00 гривень. Відстань між станціями – 25.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 07.07
Лівий Берег 07.12 1 хв  07.13 5 хв 
Видубичі 07.19 1 хв  07.20 12 хв 
Київ-Деміївський 07.22 1 хв  07.23 15 хв 
Протасів Яр 07.27 1 хв  07.28 20 хв 
Київ-Пас. 07.32 2 хв  07.34 25 хв 
Караваєві Дачі 07.39 1 хв  07.40 32 хв 
Київ-Волинський 07.44 2 хв  07.46 37 хв 
Борщагівка 07.52 1 хв  07.53 45 хв 
Святошин 07.59 52 хв 

У розкладі поїзда 7305 Дарниця — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031