У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Караваєві Дачі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Караваєві Дачі:

Актуальний розклад електричок по станції Караваєві Дачі містить всього 135 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Караваєві Дачі з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ніжин, Київ-Пас., Дарниця, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 39 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти . Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Караваєві Дачі відправляються або прибувають вранці - 33 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Баришівка - Київ-Волинський, Київ-Пас. - Тарасівка, Дарниця - Київ-Волинський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Караваєві Дачі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6802 Київ Гребінка 04.02 1 хв  04.03 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 04.32 1 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фастів Київ 05.17 1 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
7302 Київ Дарниця 05.39 2 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6001 Київ Фастів 05.44 1 хв  05.45 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6070 Фастів Київ 06.04 1 хв  06.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Київ Тетерів 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
7304 Київ Дарниця 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6071 Київ Тарасівка 06.27 1 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
7306 Київ Дарниця 06.37 1 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 06.51 1 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
7307-08 Дарниця Дарниця 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
7405-7406 Дарниця Дарниця 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
7032 Фастів Київ 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
7309-10 Дарниця Дарниця 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6905 Ніжин Київ 07.11 7 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.27 1 хв  07.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
895К Конотоп Київ 07.29 1 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
896Д Шостка Київ 07.29 1 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
895* Шостка Київ 07.29 1 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Фастів Київ 07.42 1 хв  07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6073 Київ Тарасівка 07.49 1 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
7311-12 Дарниця Дарниця 07.54 1 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
7407-08 Дарниця Дарниця 07.56 1 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.02 1 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
7313-14 Дарниця Дарниця 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 08.21 1 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 08.26 1 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 08.28 1 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
7030 Житомир Київ 08.36 1 хв  08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6007 Київ Фастів 08.41 1 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6074 Тарасівка Київ 08.47 1 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
7315-16 Дарниця Дарниця 08.52 1 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
7409-10 Дарниця Дарниця 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6075 Київ Тарасівка 09.09 1 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6807 Гребінка Київ 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
7317-18 Дарниця Дарниця 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
888Л Київ Ворожба 09.25 2 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
7411-12 Дарниця Дарниця 09.28 1 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207* Київ Козятин 09.32 1 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011 Київ Фастів 09.32 1 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
870* Шепетівка Київ 09.34 1 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
864К Неданчичі Київ 09.46 1 хв  09.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
7321-22 Дарниця Дарниця 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6611* Київ Тетерів 10.12 1 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
6076 Тарасівка Київ 10.17 1 хв  10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
7413 Дарниця Київ 10.20 1 хв  10.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6810 Київ Гребінка 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
7415 Дарниця Київ 10.39 1 хв  10.40 Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 11.11 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 11.41 1 хв  11.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
880К Київ Славутич 11.50 1 хв  11.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613* Київ Коростень 11.51 1 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
868К Гречани Київ 11.59 1 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
883К Зернове Київ 12.13 1 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
6206-6022* Козятин Київ 12.15 1 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6912 Київ Ніжин 12.13 3 хв  12.16 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 12.23 1 хв  12.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013-6215* Київ Козятин 12.33 1 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 13.28 1 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 13.51 1 хв  13.52 Курсує щоденно - переглянути
6015* Київ Фастів 14.03 1 хв  14.04 Курсує щоденно - переглянути
6917* Ніжин Київ 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Баришівка 14.45 1 хв  14.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
896П Київ Конотоп 14.57 2 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
896* Київ Шостка 14.57 2 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
867* Київ Гречани 15.23 1 хв  15.24 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240* Київ Миронівка 15.31 1 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209* Київ Козятин 15.50 1 хв  15.51 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Гребінка 16.08 1 хв  16.09 Курсує щоденно - переглянути
6077 Київ Тарасівка 16.11 1 хв  16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626* Коростень Київ 16.16 1 хв  16.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
7324 Київ Дарниця 16.29 1 хв  16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
7326 Київ Дарниця 16.44 1 хв  16.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
7419-20 Дарниця Дарниця 16.46 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
884* Фастів Зернове 17.00 1 хв  17.01 Курсує щоденно - переглянути
6078 Тарасівка Київ 17.02 1 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
7421-22 Дарниця Дарниця 17.15 1 хв  17.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6023 Київ Фастів 17.23 1 хв  17.24 Курсує щоденно - переглянути
866-865* Київ Неданчичі 17.28 1 хв  17.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6079 Київ Тарасівка 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
7327-28 Дарниця Дарниця 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7423-24 Дарниця Дарниця 17.43 1 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
7425-26 Дарниця Дарниця 18.03 1 хв  18.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6922 Київ Ніжин 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
7035-36 Київ Роток 18.18 1 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 18.19 1 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
7427-28 Дарниця Дарниця 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
6080 Тарасівка Київ 18.29 1 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
7329-30 Дарниця Дарниця 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 18.43 1 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
7429-30 Дарниця Дарниця 18.47 1 хв  18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6081 Київ Тарасівка 18.50 1 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6032 Фастів Київ 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути
6029-6213 Київ Козятин 18.57 1 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6833 Баришівка Київ 09.18 10 г 1 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 19.26 1 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
7431 Дарниця Київ 19.33 1 хв  19.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
7433-7434 Дарниця Дарниця 19.40 1 хв  19.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6082 Тарасівка Київ 19.41 1 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
7333-34 Дарниця Дарниця 19.50 1 хв  19.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6083 Київ Фастів 20.02 1 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
7435-7436 Дарниця Дарниця 20.04 1 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6034 Фастів Київ 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
7335-36 Дарниця Дарниця 20.27 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 20.41 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Коростень 20.41 1 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
7437 Дарниця Київ 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 21.15 1 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
882-881 Славутич Фастів 21.17 1 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 21.29 1 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
7439 Дарниця Київ 21.33 1 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6036 Фастів Київ 21.35 1 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 22.35 1 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 23.01 1 хв  23.02 Курсує щоденно - переглянути
6823* Гребінка Київ 23.22 1 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 23.28 1 хв  23.29 Курсує щоденно - переглянути
6038 Фастів Київ 23.38 1 хв  23.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Караваєві Дачі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Караваєві Дачі