У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Волинський:

Актуальний розклад електричок по станції Київ-Волинський містить всього 118 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Київ-Волинський з такими станціями і населеними пунктами як Ніжин, Яготин, Київ-Пас., Дарниця, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 35 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Караваєві Дачі, Вишневе. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Київ-Волинський відправляються або прибувають вранці - 35 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Рівне, Київ-Волинський - Ніжин, Козятин-1 - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Волинський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6902 Київ Ніжин 04.28 Курсує щоденно - переглянути
6804 Київ Яготин 04.54 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фастів Київ 05.10 1 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
7302 Київ Дарниця 05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Фастів Київ 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 05.50 4 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Київ 06.19 Курсує щоденно - переглянути
7304 Київ Дарниця 06.23 Курсує щоденно - переглянути
6901 Ніжин Київ 06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6901 Ніжин Святошин 06.28 2 хв  06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
7306 Київ Дарниця 06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6008 Фастів Київ 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
7307-08 Дарниця Дарниця 06.54 2 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
7032 Фастів Київ 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
7309-10 Дарниця Дарниця 07.06 2 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
7405-7406 Дарниця Дарниця 07.07 2 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 07.19 3 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.23 Курсує щоденно - переглянути
6070 Тарасівка Київ 07.23 1 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6905 Ніжин Київ 07.25 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.28 2 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.30 1 хв  07.31 Курсує щоденно - переглянути
896Д Шостка Київ 07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
895К Конотоп Київ 07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Шостка Київ 07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7311-12 Дарниця Дарниця 07.48 2 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 07.58 Курсує щоденно - переглянути
7407-08 Дарниця Дарниця 08.01 2 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 08.15 1 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 08.19 3 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Київ 08.25 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фастів Київ 08.29 3 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 08.33 Курсує щоденно - переглянути
7030 Житомир Київ 08.37 7 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
7315-16 Дарниця Дарниця 08.46 2 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
7409-10 Дарниця Дарниця 09.00 2 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
7317-18 Дарниця Дарниця 09.10 2 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 09.17 Курсує щоденно - переглянути
888 Київ Ворожба 09.21 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 09.25 3 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
870К Шепетівка Київ 09.29 1 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
7411-12 Дарниця Дарниця 09.33 5 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Київ 09.41 3 хв  09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
864К Неданчичі Київ 09.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
7321-22 Дарниця Дарниця 09.51 2 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 10.17 2 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
7413 Дарниця Київ 10.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
7415 Дарниця Київ 10.44 Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 11.18 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 11.22 3 хв  11.25 Курсує щоденно - переглянути
868 Жмеринка Київ 11.25 1 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
880К Київ Славутич 11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Київ Коростень 12.09 2 хв  12.11 Курсує щоденно - переглянути
883К Зернове Київ 12.19 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 12.28 1 хв  12.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013-6238 Київ Фастів 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 13.24 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 13.45 1 хв  13.46 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Жмеринка 13.57 1 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
896 Київ Шостка 14.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
896П Київ Конотоп 14.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Гребінка 16.04 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 16.12 Курсує щоденно - переглянути
7324 Київ Дарниця 16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
7326 Київ Дарниця 16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
884К Фастів Зернове 16.49 3 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
7419-20 Дарниця Дарниця 16.51 2 хв  16.53 Курсує щоденно - переглянути
7421-22 Дарниця Дарниця 16.51 2 хв  16.53 Курсує щоденно - переглянути
866-865 Київ Неданчичі 17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6023 Київ Фастів 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
7327-28 Дарниця Дарниця 17.31 2 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 17.43 2 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
7423-24 Дарниця Дарниця 17.48 2 хв  17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035-36 Київ Роток 17.59 1 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6922 Київ Ніжин 18.06 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.11 1 хв  18.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
7425-26 Дарниця Дарниця 18.09 6 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Гребінка 18.18 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Коростень 18.24 2 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
7329-30 Дарниця Дарниця 18.24 2 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
7427-28 Дарниця Дарниця 18.33 2 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
7429-30 Дарниця Дарниця 18.52 2 хв  18.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
7037 Київ Житомир 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6029-6242 Київ Миронівка 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 19.07 3 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.09 2 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 19.31 2 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
7431 Дарниця Київ 19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7335-36 Дарниця Дарниця 19.44 2 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
7333-34 Дарниця Дарниця 19.44 2 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
7435-36 Дарниця Дарниця 19.45 2 хв  19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632 Бородянка Київ 20.05 3 хв  20.08 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 20.46 1 хв  20.47 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 20.46 2 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
7437 Дарниця Київ 21.02 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 21.10 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 21.19 6 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути
882О Славутич Фастів 21.23 8 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6036 Фастів Київ 21.30 1 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути
7439 Дарниця Київ 21.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035 Київ Фастів 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 22.40 1 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 23.06 Курсує щоденно - переглянути
6823 Гребінка Київ 23.27 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 23.34 1 хв  23.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Волинський