У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7408-7409 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7408-7409 відправляється зі станції Святошин о 07.00 і прибуває на станцію Святошин о 08.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7408-7409 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7408/7409 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 07.36-07.37 Видубичі 07.39-07.41 Лівий Берег 07.49-07.50 Дарниця 07.55-08.04 (+3) Київська-Русанівка 08.07-08.08 Лівобережна 08.10-08.11 Київ-Дніпровський 08.13-08.14 Троєщина 08.16-08.17 Троєщина-2 08.18-08.19 Почайна 08.26-08.27 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.00
Борщагівка 07.05 1 хв  07.06 5 хв 
Київ-Волинський 07.12 2 хв  07.14 12 хв 
Караваєві Дачі 07.18 1 хв  07.19 18 хв 
Київ-Пас. 07.24 2 хв  07.26 24 хв 
Протасів Яр 07.30 2 хв  07.32 30 хв 
Київ-Деміївський 07.36 1 хв  07.37 36 хв 
Видубичі 07.39 2 хв  07.41 39 хв 
Лівий Берег 07.47 1 хв  07.48 47 хв 
Дарниця 07.52 9 хв  08.01 52 хв 
Київська Русанівка 08.04 1 хв  08.05 1 г  4 хв 
Лівобережна 08.07 1 хв  08.08 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 08.10 1 хв  08.11 1 г  10 хв 
Троєщина 08.13 1 хв  08.14 1 г  13 хв 
Троєщина-2 08.15 1 хв  08.16 1 г  15 хв 
Почайна 08.26 1 хв  08.27 1 г  26 хв 
Зеніт 08.29 1 хв  08.30 1 г  29 хв 
Вишгородська 08.33 1 хв  08.34 1 г  33 хв 
Сирець 08.38 1 хв  08.39 1 г  38 хв 
Рубежівський 08.42 1 хв  08.43 1 г  42 хв 
Святошин 08.50 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7408-7409 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031