У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7408-7309 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7408-7309 відправляється зі станції Святошин о 07.00 і прибуває на станцію Святошин о 08.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7408-7309 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Святошин – Святошин складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 49.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.00
Борщагівка 07.05 1 хв  07.06 5 хв 
Київ-Волинський 07.12 2 хв  07.14 12 хв 
Караваєві Дачі 07.18 1 хв  07.19 18 хв 
Київ-Пас. 07.24 2 хв  07.26 24 хв 
Протасів Яр 07.30 2 хв  07.32 30 хв 
Київ-Деміївський 07.36 1 хв  07.37 36 хв 
Видубичі 07.39 2 хв  07.41 39 хв 
Лівий Берег 07.47 1 хв  07.48 47 хв 
Дарниця 07.52 15 хв  08.07 52 хв 
Лівий Берег 08.12 1 хв  08.13 1 г  12 хв 
Видубичі 08.19 1 хв  08.20 1 г  19 хв 
Київ-Деміївський 08.22 1 хв  08.23 1 г  22 хв 
Протасів Яр 08.27 1 хв  08.28 1 г  27 хв 
Київ-Пас. 08.32 2 хв  08.34 1 г  32 хв 
Караваєві Дачі 08.39 1 хв  08.40 1 г  39 хв 
Київ-Волинський 08.44 2 хв  08.46 1 г  44 хв 
Борщагівка 08.52 1 хв  08.53 1 г  52 хв 
Святошин 08.59 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 7408-7309 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930