У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7416-7417 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7416-7417 відправляється зі станції Святошин о 09.00 і прибуває на станцію Святошин о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7416-7417 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7416/7417 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 09.36-09.37 Видубичі 09.39-09.41 Лівий Берег 09.49-09.50 Дарниця 09.55-10.04(+3) Київська-Русанівка 10.07-10.08 Лівобережна 10.10-10.11 Київ-Дніпровський 10.13-10.14 Троєщина 10.16-10.17 Троєщина-2 10.18-10.19 Почайна 10.26-10.27 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 09.00
Борщагівка 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Київ-Волинський 09.12 2 хв  09.14 12 хв 
Караваєві Дачі 09.18 1 хв  09.19 18 хв 
Київ-Пас. 09.24 2 хв  09.26 24 хв 
Протасів Яр 09.30 2 хв  09.32 30 хв 
Київ-Деміївський 09.36 1 хв  09.37 36 хв 
Видубичі 09.39 2 хв  09.41 39 хв 
Лівий Берег 09.47 1 хв  09.48 47 хв 
Дарниця 09.52 9 хв  10.01 52 хв 
Київська Русанівка 10.04 1 хв  10.05 1 г  4 хв 
Лівобережна 10.07 1 хв  10.08 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 10.10 1 хв  10.11 1 г  10 хв 
Троєщина 10.13 1 хв  10.14 1 г  13 хв 
Троєщина-2 10.15 1 хв  10.16 1 г  15 хв 
Почайна 10.26 1 хв  10.27 1 г  26 хв 
Зеніт 10.29 1 хв  10.30 1 г  29 хв 
Вишгородська 10.33 1 хв  10.34 1 г  33 хв 
Сирець 10.38 1 хв  10.39 1 г  38 хв 
Рубежівський 10.42 1 хв  10.43 1 г  42 хв 
Святошин 10.50 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7416-7417 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031