У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7432-7433 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7432-7433 відправляється зі станції Святошин о 16.00 і прибуває на станцію Святошин о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7432-7433 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7432/7443 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 16.36-16.37 Видубичі 16.39-16.41 Лівий Берег 16.49-16.50 Дарниця 16.55-17.04(+3) Київська-Русанівка 17.07-17.08 Лівобережна 17.10-17.11 Київ-Дніпровський 17.13-17.14 Троєщина 17.16-17.17 Троєщина-2 17.18-17.19 Почайна 17.26-17.27 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 16.00
Борщагівка 16.05 1 хв  16.06 5 хв 
Київ-Волинський 16.12 2 хв  16.14 12 хв 
Караваєві Дачі 16.18 1 хв  16.19 18 хв 
Київ-Пас. 16.24 2 хв  16.26 24 хв 
Протасів Яр 16.30 2 хв  16.32 30 хв 
Київ-Деміївський 16.36 1 хв  16.37 36 хв 
Видубичі 16.39 2 хв  16.41 39 хв 
Лівий Берег 16.47 1 хв  16.48 47 хв 
Дарниця 16.52 9 хв  17.01 52 хв 
Київська Русанівка 17.04 1 хв  17.05 1 г  4 хв 
Лівобережна 17.07 1 хв  17.08 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 17.10 1 хв  17.11 1 г  10 хв 
Троєщина 17.13 1 хв  17.14 1 г  13 хв 
Троєщина-2 17.15 1 хв  17.16 1 г  15 хв 
Почайна 17.26 1 хв  17.27 1 г  26 хв 
Зеніт 17.29 1 хв  17.30 1 г  29 хв 
Вишгородська 17.33 1 хв  17.34 1 г  33 хв 
Сирець 17.38 1 хв  17.39 1 г  38 хв 
Рубежівський 17.42 1 хв  17.43 1 г  42 хв 
Святошин 17.50 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7432-7433 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031