У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7440-7441 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7440-7441 відправляється зі станції Святошин о 18.00 і прибуває на станцію Святошин о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7440-7441 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.00
Борщагівка 18.05 1 хв  18.06 5 хв 
Київ-Волинський 18.12 2 хв  18.14 12 хв 
Караваєві Дачі 18.18 1 хв  18.19 18 хв 
Київ-Пас. 18.24 2 хв  18.26 24 хв 
Протасів Яр 18.30 2 хв  18.32 30 хв 
Київ-Деміївський 18.36 1 хв  18.37 36 хв 
Видубичі 18.39 2 хв  18.41 39 хв 
Лівий Берег 18.47 1 хв  18.48 47 хв 
Дарниця 18.52 9 хв  19.01 52 хв 
Київська Русанівка 19.04 1 хв  19.05 1 г  4 хв 
Лівобережна 19.07 1 хв  19.08 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 19.10 1 хв  19.11 1 г  10 хв 
Троєщина 19.13 1 хв  19.14 1 г  13 хв 
Троєщина-2 19.15 1 хв  19.16 1 г  15 хв 
Почайна 19.26 1 хв  19.27 1 г  26 хв 
Зеніт 19.29 1 хв  19.30 1 г  29 хв 
Вишгородська 19.33 1 хв  19.34 1 г  33 хв 
Сирець 19.38 1 хв  19.39 1 г  38 хв 
Рубежівський 19.42 1 хв  19.43 1 г  42 хв 
Святошин 19.50 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7440-7441 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31