У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7440-7441 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7440-7441 відправляється зі станції Святошин о 18.00 і прибуває на станцію Святошин о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7440-7441 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.00
Борщагівка 18.05 1 хв  18.06 5 хв 
Київ-Волинський 18.12 2 хв  18.14 12 хв 
Караваєві Дачі 18.18 1 хв  18.19 18 хв 
Київ-Пас. 18.24 2 хв  18.26 24 хв 
Протасів Яр 18.30 2 хв  18.32 30 хв 
Київ-Деміївський 18.36 1 хв  18.37 36 хв 
Видубичі 18.39 2 хв  18.41 39 хв 
Лівий Берег 18.47 1 хв  18.48 47 хв 
Дарниця 18.52 9 хв  19.01 52 хв 
Київська Русанівка 19.04 1 хв  19.05 1 г  4 хв 
Лівобережна 19.07 1 хв  19.08 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 19.10 1 хв  19.11 1 г  10 хв 
Троєщина 19.13 1 хв  19.14 1 г  13 хв 
Троєщина-2 19.15 1 хв  19.16 1 г  15 хв 
Почайна 19.26 1 хв  19.27 1 г  26 хв 
Зеніт 19.29 1 хв  19.30 1 г  29 хв 
Вишгородська 19.33 1 хв  19.34 1 г  33 хв 
Сирець 19.38 1 хв  19.39 1 г  38 хв 
Рубежівський 19.42 1 хв  19.43 1 г  42 хв 
Святошин 19.50 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7440-7441 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930