У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7440-7341 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7440-7341 відправляється зі станції Святошин о 18.00 і прибуває на станцію Святошин о 19.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7440-7341 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Лівий Берег, Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Святошин – Святошин складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 49.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 18.00
Борщагівка 18.05 1 хв  18.06 5 хв 
Київ-Волинський 18.12 2 хв  18.14 12 хв 
Караваєві Дачі 18.18 1 хв  18.19 18 хв 
Київ-Пас. 18.24 2 хв  18.26 24 хв 
Протасів Яр 18.30 2 хв  18.32 30 хв 
Київ-Деміївський 18.36 1 хв  18.37 36 хв 
Видубичі 18.39 2 хв  18.41 39 хв 
Лівий Берег 18.47 1 хв  18.48 47 хв 
Дарниця 18.52 15 хв  19.07 52 хв 
Лівий Берег 19.12 1 хв  19.13 1 г  12 хв 
Видубичі 19.19 1 хв  19.20 1 г  19 хв 
Київ-Деміївський 19.22 1 хв  19.23 1 г  22 хв 
Протасів Яр 19.27 1 хв  19.28 1 г  27 хв 
Київ-Пас. 19.32 2 хв  19.34 1 г  32 хв 
Караваєві Дачі 19.39 1 хв  19.40 1 г  39 хв 
Київ-Волинський 19.44 2 хв  19.46 1 г  44 хв 
Борщагівка 19.52 1 хв  19.53 1 г  52 хв 
Святошин 19.59 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 7440-7341 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031