У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887Ш Коростень — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 887Ш сполученням Коростень - Вінниця відправляється зі станції Коростень о 08.20 і прибуває на станцію Вінниця о 12.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Борова, Горбаші, Житомир, Кодня, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.20
Нова Борова 08.54 2 хв  08.56 34 хв 
Горбаші 09.18 2 хв  09.20 58 хв 
Житомир 09.42 4 хв  09.46 1 г  22 хв 
Кодня 10.10 1 хв  10.11 1 г  50 хв 
Бердичів 10.40 2 хв  10.42 2 г  20 хв 
Козятин-1 11.09 2 хв  11.11 2 г  49 хв 
Калинівка-1 11.49 2 хв  11.51 3 г  29 хв 
Вінниця 12.11 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 887Ш Коростень — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728