У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887Ш Коростень — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Вінниця номер 887Ш відправляється зі станції Коростень о 08.20 і прибуває на станцію Вінниця о 12.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 887Ш Коростень - Вінниця пролягає по таким станціям як Нова Борова, Горбаші, Житомир, Кодня, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.20
Нова Борова 08.54 2 хв  08.56 34 хв 
Горбаші 09.18 2 хв  09.20 58 хв 
Житомир 09.42 4 хв  09.46 1 г  22 хв 
Кодня 10.10 1 хв  10.11 1 г  50 хв 
Бердичів 10.40 2 хв  10.42 2 г  20 хв 
Козятин-1 11.09 2 хв  11.11 2 г  49 хв 
Калинівка-1 11.50 2 хв  11.52 3 г  30 хв 
Вінниця 12.12 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 887Ш Коростень — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28