У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887-888 Коростень — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Вінниця номер 887-888 відправляється зі станції Коростень о 08.12 і прибуває на станцію Вінниця о 12.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 887-888 Коростень - Вінниця пролягає по таким станціям як Ушомир, Нова Борова, Горбаші, Житомир, Кодня, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.12
Ушомир 08.32 1 хв  08.33 20 хв 
Нова Борова 08.54 2 хв  08.56 42 хв 
Горбаші 09.18 2 хв  09.20 1 г  6 хв 
Житомир 09.48 4 хв  09.52 1 г  36 хв 
Кодня 10.17 1 хв  10.18 2 г  5 хв 
Бердичів 10.47 2 хв  10.49 2 г  35 хв 
Козятин-1 11.16 2 хв  11.18 3 г  4 хв 
Калинівка-1 11.50 9 хв  11.59 3 г  38 хв 
Вінниця 12.20 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 887-888 Коростень — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031