У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Коростень(всі вокзали) Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Коростень(всі вокзали) Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ушомир, Нова Борова, Горбаші, Житомир, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.05 зі станції Коростень, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 11.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Коростень(всі вокзали) Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Коростень(всі вокзали) – Вінниця(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали) можна від 96.43 гривень. Відстань між залізничними станціями Коростень(всі вокзали) та Вінниця(всі вокзали) складає 207.5 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887 Коростень Вінниця 08.05
Коростень
11.53
Вінниця
3 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Коростень -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень(всі вокзали) — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Коростень(всі вокзали)