У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 12 хв зі станції Коростень(всі вокзали) і прибуває на станцію Вінниця(всі вокзали) о 12 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887-888 сполученням Коростень - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 4 г 8 хв. Між станціями Коростень(всі вокзали) і Вінниця(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Ушомир(08.32), Горбаші(09.18), Кодня(10.17), Козятин-1(11.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростень(всі вокзали) Вінниця(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростень(всі вокзали) - Вінниця(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887-888 Коростень Вінниця 08.12
Коростень
12.20
Вінниця
4 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростень -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень(всі вокзали) — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Коростень(всі вокзали)