У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

888-887 Чернігів — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернігів - Фастів номер 888-887 відправляється зі станції Чернігів о 07.51 і прибуває на станцію Фастів-1 о 11.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 888-887 Чернігів - Фастів пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Бобровиця, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Боярка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Чернігів – Фастів-1 складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 255.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв`язку з виконання робіт з капітального ремонту стрілочного переводу ст. Васильків-І змінюється розклад регіонального поїзда: № 888/887 Чернігів – Фастів-1, відправлення з Чернігова 29 та 30 липня, до станції Боярка діючим, далі зміненим Фастів-1 11.58;

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 07.51
Ім. Бориса Олійника 08.18 1 хв  08.19 27 хв 
Вересоч 08.27 1 хв  08.28 36 хв 
Вертіївка 08.40 1 хв  08.41 49 хв 
Ніжин 08.55 2 хв  08.57 1 г  4 хв 
Носівка 09.14 1 хв  09.15 1 г  23 хв 
Бобровиця 09.33 1 хв  09.34 1 г  42 хв 
Бровари 10.09 1 хв  10.10 2 г  18 хв 
Дарниця 10.23 2 хв  10.25 2 г  32 хв 
Видубичі 10.32 1 хв  10.33 2 г  41 хв 
Київ-Пас. 10.46 5 хв  10.51 2 г  55 хв 
Караваєві Дачі 10.59 1 хв  11.00 3 г  8 хв 
Київ-Волинський 11.03 1 хв  11.04 3 г  12 хв 
Вишневе 11.09 1 хв  11.10 3 г  18 хв 
Боярка 11.18 1 хв  11.19 3 г  27 хв 
Фастів-1 11.49 3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 888-887 Чернігів — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031