У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка:

Актуальний розклад електричок по станції Боярка містить всього 61 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Боярка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 51 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Малютянка, Тарасівка, Фастів-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Боярка відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Київ-Пас., Фастів-1 - Київ-Пас., Шепетівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.53 1 хв  04.54 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.34 1 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
6070 Фастів Київ 05.40 3 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6006 Фастів Київ 06.05 1 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.12 1 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
7030 Фастів Київ 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6040 Васильків-2 Київ 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6039 Київ Васильків-2 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6233-6014 Біла Церква Київ 08.11 1 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
7034 Житомир Київ 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.39 1 хв  08.40 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.41 1 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
870 Шепетівка Київ 09.15 1 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6044 Васильків-2 Київ 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 09.23 1 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6043 Київ Васильків-2 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
6048 Васильків-2 Київ 11.29 1 хв  11.30 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 11.45 1 хв  11.46 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 11.54 1 хв  11.55 Курсує щоденно - переглянути
6045 Київ Васильків-2 12.37 1 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 12.46 1 хв  12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 13.25 1 хв  13.26 Курсує щоденно - переглянути
6050 Васильків-2 Київ 13.47 1 хв  13.48 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6047 Київ Васильків-2 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
867К Київ Гречани 15.46 1 хв  15.47 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 15.54 1 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6052 Васильків-2 Київ 16.26 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
884К Фастів Зернове 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 17.23 1 хв  17.24 Курсує щоденно - переглянути
6051 Київ Васильків-2 17.33 1 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6210-6026 Козятин Київ 17.48 1 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6026 Фастів Київ 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Роток 18.32 8 хв  18.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6056 Васильків-2 Київ 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 19.29 1 хв  19.30 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 19.50 1 хв  19.51 Курсує щоденно - переглянути
6055 Київ Васильків-2 19.59 1 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути
6083 Київ Фастів 20.23 24 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029 Київ Фастів 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути
882-881 Славутич Фастів 21.49 1 хв  21.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 22.58 1 хв  22.59 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 23.16 1 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути
887К Ворожба Фастів 23.50 1 хв  23.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Боярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Боярка