У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

892-891 Фастів — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Славутич номер 892-891 відправляється зі станції Фастів-1 о 07.00 і прибуває на станцію Славутич о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 892-891 Фастів - Славутич пролягає по таким станціям як Боярка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Видубичі, Дарниця, Бровари, Носівка, Ніжин, Вертіївка, Ім. Бориса Олійника, Чернігів, Жукотки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 07.00
Боярка 07.33 1 хв  07.34 33 хв 
Вишневе 07.43 1 хв  07.44 43 хв 
Київ-Волинський 07.49 1 хв  07.50 49 хв 
Караваєві Дачі 07.54 1 хв  07.55 54 хв 
Київ-Пас. 08.01 10 хв  08.11 1 г  1 хв 
Видубичі 08.23 2 хв  08.25 1 г  23 хв 
Дарниця 08.32 3 хв  08.35 1 г  32 хв 
Бровари 08.47 1 хв  08.48 1 г  47 хв 
Носівка 09.32 1 хв  09.33 2 г  32 хв 
Ніжин 09.48 2 хв  09.50 2 г  48 хв 
Вертіївка 10.03 1 хв  10.04 3 г  3 хв 
Ім. Бориса Олійника 10.23 1 хв  10.24 3 г  23 хв 
Чернігів 10.49 10 хв  10.59 3 г  49 хв 
Жукотки 11.24 1 хв  11.25 4 г  24 хв 
Славутич 11.46 4 г  46 хв 

У розкладі поїзда 892-891 Фастів-1 — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031