У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

130 Км,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 130 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 130 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 130 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гракове, Осинове, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 36 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Осинове, Прокопівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 130 Км відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Осинове - Харків-Пас., Гракове - Осинове, Осинове - Гракове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 130 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6604 Осинове Гракове 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6607 Гракове Осинове 11.58 1 хв  11.59 Курсує щоденно - переглянути
6608* Осинове Харків 12.35 1 хв  12.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 130 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 130 Км,Харківська обл.