У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6604 Осинове — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Осинове - Гракове номер 6604 відправляється зі станції Осинове о 08.11 і прибуває на станцію Гракове о 09.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6604 Осинове - Гракове пролягає по таким станціям як 130 Км, Прокопівка, Кар'єр, Старовірівка, Соляниківка, Тишківський, Гроза, Первомайське-Південне, Шевченкове-Південне, Пролісний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Осинове – Гракове складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 61.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Осинове 08.11
130 Км 08.14 1 хв  08.15 3 хв 
Прокопівка 08.19 1 хв  08.20 8 хв 
Кар'єр 08.30 1 хв  08.31 19 хв 
Старовірівка 08.33 1 хв  08.34 22 хв 
Соляниківка 08.37 1 хв  08.38 26 хв 
Тишківський 08.41 1 хв  08.42 30 хв 
Гроза 08.45 1 хв  08.46 34 хв 
Первомайське-Південне 08.56 1 хв  08.57 45 хв 
Шевченкове-Південне 09.07 16 хв  09.23 56 хв 
Пролісний 09.43 1 хв  09.44 1 г  32 хв 
Гракове 09.53 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6604 Осинове — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930