У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

329 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 329 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 329 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 329 Км з такими станціями і населеними пунктами як Сарни, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 03 г 53 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Антонівка, Тутовичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 329 Км відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни, Сарни - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 329 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6322 Ковель Сарни 00.37 1 хв  00.38 Курсує щоденно - переглянути
6319 Сарни Ковель 03.52 1 хв  03.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 329 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 329 Км