У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

337 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 337 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 337 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 337 Км з такими станціями і населеними пунктами як Межова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 47 хв до пункту призначення Межова. Найближчі станції та зупинні пункти Демурине, Кирпичеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 337 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Межова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 337 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6130 Дніпро Межова 23.46 1 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 337 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 337 Км