У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Межова — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Межова - Дніпро номер 6109 відправляється зі станції Межова о 03.01 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6109 Межова - Дніпро пролягає по таким станціям як 337 Км, Краснощокове, 283 Км, 269 Км, Роздори, 239 Км, Хорошеве, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Межова – Дніпро-Головний складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 177.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Межова 03.01
N18 03.06 1 хв  03.07 5 хв 
347 Км 03.12 1 хв  03.13 11 хв 
Кирпичеве 03.16 1 хв  03.17 15 хв 
337 Км 03.26 1 хв  03.27 25 хв 
Демурине 03.32 1 хв  03.33 31 хв 
Просяна 03.46 1 хв  03.47 45 хв 
Чаплине 04.01 2 хв  04.03 1 г 
Краснощокове 04.11 1 хв  04.12 1 г  10 хв 
Улянівка 04.21 1 хв  04.22 1 г  20 хв 
Васильківка 04.26 1 хв  04.27 1 г  25 хв 
284 Км 04.31 1 хв  04.32 1 г  30 хв 
283 Км 04.34 1 хв  04.35 1 г  33 хв 
Крутоярка 04.39 1 хв  04.40 1 г  38 хв 
276 Км 04.43 1 хв  04.44 1 г  42 хв 
Письменна 04.48 1 хв  04.49 1 г  47 хв 
269 Км 04.52 1 хв  04.53 1 г  51 хв 
267 Км 04.56 1 хв  04.57 1 г  55 хв 
Терса 04.59 1 хв  05.00 1 г  58 хв 
262 км 05.03 1 хв  05.04 2 г  2 хв 
Роздори 05.11 1 хв  05.12 2 г  10 хв 
251 Км 05.16 1 хв  05.17 2 г  15 хв 
Вишнівецьке 05.21 1 хв  05.22 2 г  20 хв 
242 Км 05.27 2 хв  05.29 2 г  26 хв 
239 Км 05.32 1 хв  05.33 2 г  31 хв 
Синельникове-2 05.38 1 хв  05.39 2 г  37 хв 
235 Км 05.41 1 хв  05.42 2 г  40 хв 
230 Км 05.45 1 хв  05.46 2 г  44 хв 
Хорошеве 05.49 1 хв  05.50 2 г  48 хв 
225 Км 05.53 1 хв  05.54 2 г  52 хв 
222 Км 05.57 1 хв  05.58 2 г  56 хв 
219 Км 06.01 1 хв  06.02 3 г 
Іларіонове 06.06 1 хв  06.07 3 г  5 хв 
212 Км 06.11 1 хв  06.12 3 г  10 хв 
Ігрень 06.21 1 хв  06.22 3 г  20 хв 
Ксеніївка 06.24 2 хв  06.26 3 г  23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.30 2 хв  06.32 3 г  29 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.34 2 хв  06.36 3 г  33 хв 
196 Км 06.39 1 хв  06.40 3 г  38 хв 
Нижньодніпровськ 06.43 1 хв  06.44 3 г  42 хв 
193 Км 06.47 2 хв  06.49 3 г  46 хв 
Дніпро-Головний 06.57 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6109 Межова — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930