У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Межова — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6109 сполученням Межова - Дніпро-Головний відправляється зі станції Межова о 03.07 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 337 Км, Краснощокове, Крутоярка, Терса, Вишнівецьке, 235 Км, 222 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Межова 03.07
N18 03.10 1 хв  03.11 3 хв 
347 Км 03.14 1 хв  03.15 7 хв 
Кирпичеве 03.18 1 хв  03.19 11 хв 
337 Км 03.26 1 хв  03.27 19 хв 
Демурине 03.34 1 хв  03.35 27 хв 
Просяна 03.48 1 хв  03.49 41 хв 
Чаплине 04.04 2 хв  04.06 57 хв 
Краснощокове 04.18 1 хв  04.19 1 г  11 хв 
Улянівка 04.28 1 хв  04.29 1 г  21 хв 
Васильківка 04.33 1 хв  04.34 1 г  26 хв 
283 Км 04.41 1 хв  04.42 1 г  34 хв 
Крутоярка 04.46 1 хв  04.47 1 г  39 хв 
276 Км 04.50 1 хв  04.51 1 г  43 хв 
Письменна 04.54 1 хв  04.55 1 г  47 хв 
269 Км 04.58 1 хв  04.59 1 г  51 хв 
Терса 05.05 1 хв  05.06 1 г  58 хв 
262 км 05.09 1 хв  05.10 2 г  2 хв 
Роздори 05.17 1 хв  05.18 2 г  10 хв 
251 Км 05.22 1 хв  05.23 2 г  15 хв 
Вишнівецьке 05.26 1 хв  05.27 2 г  19 хв 
242 Км 05.32 2 хв  05.34 2 г  25 хв 
239 Км 05.37 1 хв  05.38 2 г  30 хв 
Синельникове-2 05.43 1 хв  05.44 2 г  36 хв 
235 Км 05.46 1 хв  05.47 2 г  39 хв 
230 Км 05.50 1 хв  05.51 2 г  43 хв 
Хорошеве 05.54 1 хв  05.55 2 г  47 хв 
225 Км 05.58 1 хв  05.59 2 г  51 хв 
222 Км 06.02 1 хв  06.03 2 г  55 хв 
219 Км 06.06 1 хв  06.07 2 г  59 хв 
Іларіонове 06.11 1 хв  06.12 3 г  4 хв 
212 Км 06.16 1 хв  06.17 3 г  9 хв 
207 Км 06.21 1 хв  06.22 3 г  14 хв 
Ігрень 06.26 14 хв  06.40 3 г  19 хв 
Ксеніївка 06.43 2 хв  06.45 3 г  36 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.49 2 хв  06.51 3 г  42 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.53 2 хв  06.55 3 г  46 хв 
196 Км 06.59 1 хв  07.00 3 г  52 хв 
Нижньодніпровськ 07.02 1 хв  07.03 3 г  55 хв 
193 Км 07.06 2 хв  07.08 3 г  59 хв 
Дніпро-Головний 07.15 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6109 Межова — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031