У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

347 Км,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 347 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 347 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 347 Км з такими станціями і населеними пунктами як Межова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 00 г 06 хв до пункту призначення Межова. Найближчі станції та зупинні пункти Кирпичеве, Межова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 347 Км відправляються або прибувають вночі - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Межова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 347 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6130 Дніпро Межова 00.05 1 хв  00.06 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 347 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 347 Км,Дніпропетровська обл.

Від станції 347 Км,Дніпропетровська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 347 Км,Дніпропетровська обл.