У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

702 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 702 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 702 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 702 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 18 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Рожнівка, Ічня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 702 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Гребінка, Гребінка - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 702 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6333 Бахмач Гребінка 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 11.53 1 хв  11.54 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 702 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 702 Км