У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

720 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 720 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 720 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 720 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 52 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Августівський, Коломійцеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 720 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Варварівський - Гребінка, Гребінка - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 720 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Варварівський Гребінка 04.55 1 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 720 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 720 Км