У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

738 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 738 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 738 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 738 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 28 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Заїзд, Прилуки, 732 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 738 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Бахмач-Пас., Варварівський - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 738 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6333 Варварівський Гребінка 07.45 1 хв  07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 10.08 1 хв  10.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 19.27 1 хв  19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 738 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 738 Км