У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Агрономічний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Агрономічний:

Актуальний розклад електричок по станції Агрономічний містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Агрономічний з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Іловайськ, 1175 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Агрономічний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Каракуба, Каракуба - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Агрономічний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6681 Іловайськ Каракуба 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6682 Каракуба Іловайськ 09.36 1 хв  09.37 Курсує щоденно - переглянути
6683 Іловайськ Каракуба 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6684 Каракуба Іловайськ 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Агрономічний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Агрономічний