У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Агрономічний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Агрономічний:

Актуальний розклад електричок по станції Агрономічний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Агрономічний з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 55 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Іловайськ, 1175 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Агрономічний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Каракуба, Каракуба - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Агрономічний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6571 Іловайськ Каракуба 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6572 Каракуба Іловайськ 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Агрономічний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Агрономічний