У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Антонівка,Рівненська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Антонівка:

Актуальний розклад електричок по станції Антонівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Антонівка з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 31 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти 329 Км, Желуцьк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Антонівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Антонівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Антонівка - Львів від 184.83 грн.

  • Антонівка - Ковель від 63.00 грн. (117.7 км)

  • Антонівка - Житомир від 133.70 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319 Сарни Ковель 04.12 1 хв  04.13 Курсує щоденно - переглянути
6322 Ковель Сарни 23.30 1 хв  23.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Антонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Антонівка,Рівненська обл.