У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бар,Вінницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бар:

Актуальний розклад електричок по станції Бар містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бар з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Киянівка, Степанки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бар відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бар відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Бар - Київ від 191.72 грн.

  • Бар - Жмеринка від 20.00 грн. (31.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бар,Вінницька обл.