У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бедевля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бедевля:

Актуальний розклад електричок по станції Бедевля містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бедевля з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 00 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Тячів, Тересва. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бедевля відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Солотвино-1 - Королеве, Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бедевля відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Бедевля - Солотвино від 12.99 грн. (16.8 км)

  • Бедевля - Хуст від 22.00 грн. (35.0 км)

  • Бедевля - Королеве від 27.00 грн. (49.3 км)

  • Бедевля - Тячів від 11.00 грн. (6.6 км)

  • Бедевля - Буштино від 12.99 грн. (14.3 км)

  • Бедевля - Тересва від 11.00 грн. (3.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573* Дяково Солотвино 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бедевля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бедевля