У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берегове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берегове:

Актуальний розклад електричок по станції Берегове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Берегове з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 25 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Велика Бакта, Велика Бігань. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Берегове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Королеве, Королеве - Батьово. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берегове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577* Королеве Батьово 04.53 3 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
6578* Чоп Королеве 10.46 2 хв  10.48 Курсує щоденно - переглянути
6581 Королеве Батьово 16.28 2 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Берегове