З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берегове - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Берегове - Львів:

Розклад поїздів Берегове Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Берегове Львів найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Чоп, Ужгород, Перечин, Сянки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.37, 21.41 зі станції Берегове, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 01.15, 06.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Берегове Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Берегове - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Берегове - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
013Л Солотвино Київ 17.37
Берегове
01.15
Львів
7 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
601Ш Солотвино Львів 21.41
Берегове
06.00
Львів
8 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
601П Тячів Львів 21.41
Берегове
06.00
Львів
8 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Берегове -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Берегове — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Берегове