У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берегове - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Берегове - Львів:

Розклад поїздів Берегове Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Берегове Львів найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Чоп, Ужгород, Перечин, Сянки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.07, 21.27 зі станції Берегове, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 01.28, 06.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Берегове Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Берегове - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Берегове - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
013Л Солотвино Київ 18.07
Берегове
01.28
Львів
7 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
601Ш Солотвино Львів 21.27
Берегове
06.00
Львів
8 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Берегове -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Берегове — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Берегове