У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берегове - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Берегове - Львів:

Розклад поїздів Берегове Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Берегове Львів найчастіше зупиняються на станціях Косини, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.21, 18.58 зі станції Берегове, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 20.59, 01.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Берегове Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Берегове - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Берегове - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
39 Солотвино Запоріжжя 15.21
Берегове
20.59
Львів
5 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Солотвино Київ 18.58
Берегове
01.05
Львів
6 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Берегове -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Берегове — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Берегове