У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берегове - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Берегове - Львів:

Розклад поїздів Берегове Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Берегове Львів найчастіше зупиняються на станціях Косини, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.21, 17.36 зі станції Берегове, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 20.59, 23.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Берегове Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Берегове - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Берегове - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Берегове – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Берегове - Львів можна від 125.03 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
39 Солотвино Запоріжжя 15.21
Берегове
20.59
Львів
5 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
47 Солотвино Запоріжжя 15.21
Берегове
20.59
Львів
5 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Солотвино Київ 17.36
Берегове
23.18
Львів
5 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Берегове -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Берегове — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Берегове