У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берлибаш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берлибаш:

Актуальний розклад електричок по станції Берлибаш містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Берлибаш з такими станціями і населеними пунктами як Ділове, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 29 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Рахів, Центр Європи. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Берлибаш відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Ділове, Ділове - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берлибаш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441* Коломия Ділове 13.01 1 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
6442* Ділове Коломия 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Берлибаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Берлибаш