У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берлибаш - Ясіня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Берлибаш - Ясіня:

Поточний розклад електричок Берлибаш - Ясіня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 29 хв зі станції Берлибаш і прибуває на станцію Ясіня о 16 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ділове - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 45 хв. Між станціями Берлибаш і Ясіня цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Берлибаш - Ясіня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Берлибаш Ясіня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Берлибаш - Ясіня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442 Ділове Коломия 14.29
Берлибаш
16.14
Ясіня
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Берлибаш -Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Берлибаш — Ясіня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясіня — Берлибаш