У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білокоровичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білокоровичі:

Актуальний розклад електричок по станції Білокоровичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білокоровичі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Сарни, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Нові Білокоровичі, Малий Дивлин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білокоровичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Сарни, Олевськ - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білокоровичі відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Білокоровичі - Львів від 292.23 грн.

  • Білокоровичі - Житомир від 180.99 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 05.38 2 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Сарни 10.50 2 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
6482 Сарни Коростень 16.40 1 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 21.38 2 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білокоровичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білокоровичі