У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6483 Коростень — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коростень - Олевськ номер 6483 відправляється зі станції Коростень о 20.22 і прибуває на станцію Олевськ о 22.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6483 Коростень - Олевськ пролягає по таким станціям як Чигирі, Кожухівка, Купище, Клочки, Великий Ліс, Лугини, Красностав, Кремне, Путиловичі, Дивлин, Малий Дивлин, Білокоровичі, Нові Білокоровичі, Діброва-Олевська, Рудня-Радовельська, Пояски, Тепениця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.22
Чигирі 20.30 1 хв  20.31 8 хв 
Кожухівка 20.34 1 хв  20.35 12 хв 
Купище 20.40 1 хв  20.41 18 хв 
Клочки 20.45 1 хв  20.46 23 хв 
Великий Ліс 20.52 1 хв  20.53 30 хв 
Лугини 20.58 1 хв  20.59 36 хв 
Красностав 21.05 1 хв  21.06 43 хв 
Кремне 21.13 1 хв  21.14 51 хв 
Путиловичі 21.18 1 хв  21.19 56 хв 
Дивлин 21.24 1 хв  21.25 1 г  2 хв 
Малий Дивлин 21.29 1 хв  21.30 1 г  7 хв 
Білокоровичі 21.37 1 хв  21.38 1 г  15 хв 
Нові Білокоровичі 21.43 1 хв  21.44 1 г  21 хв 
Діброва-Олевська 21.51 1 хв  21.52 1 г  29 хв 
Рудня-Радовельська 22.02 1 хв  22.03 1 г  40 хв 
Пояски 22.12 1 хв  22.13 1 г  50 хв 
Тепениця 22.21 1 хв  22.22 1 г  59 хв 
Олевськ 22.31 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6483 Коростень — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031