У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6483 Коростень — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коростень - Олевськ номер 6483 відправляється зі станції Коростень о 20.22 і прибуває на станцію Олевськ о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6483 Коростень - Олевськ пролягає по таким станціям як Чигирі, Кожухівка, Купище, Клочки, Великий Ліс, Лугини, Красностав, Кремне, Путиловичі, Дивлин, Малий Дивлин, Білокоровичі, Нові Білокоровичі, Діброва-Олевська, Рудня-Радовельська, Пояски, Тепениця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Коростень – Олевськ складає 0.00 гривень. Відстань між станціями – 727.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 20.22
Чигирі 20.30 1 хв  20.31 8 хв 
Кожухівка 20.34 1 хв  20.35 12 хв 
Купище 20.40 1 хв  20.41 18 хв 
Клочки 20.45 1 хв  20.46 23 хв 
Великий Ліс 20.52 1 хв  20.53 30 хв 
Лугини 20.58 2 хв  21.00 36 хв 
Красностав 21.06 1 хв  21.07 44 хв 
Кремне 21.14 1 хв  21.15 52 хв 
Путиловичі 21.19 1 хв  21.20 57 хв 
Дивлин 21.25 1 хв  21.26 1 г  3 хв 
Малий Дивлин 21.30 1 хв  21.31 1 г  8 хв 
Білокоровичі 21.38 2 хв  21.40 1 г  16 хв 
Нові Білокоровичі 21.45 1 хв  21.46 1 г  23 хв 
Діброва-Олевська 21.53 1 хв  21.54 1 г  31 хв 
Рудня-Радовельська 22.04 1 хв  22.05 1 г  42 хв 
Пояски 22.14 1 хв  22.15 1 г  52 хв 
Тепениця 22.23 1 хв  22.24 2 г  1 хв 
Олевськ 22.33 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6483 Коростень — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031