У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білин-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білин-Волинський:

Актуальний розклад електричок по станції Білин-Волинський містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білин-Волинський з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 37 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти 442 Км, 448 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білин-Волинський відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білин-Волинський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319 Сарни Ковель 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6322 Ковель Сарни 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білин-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білин-Волинський