З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Білин:

Розклад поїздів по станції Білин включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Львів, Рахів, в сумі зі станції Білин можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 48 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Білин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Білин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
606Л Рахів Львів 00.40 2 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Рахів 23.31 2 хв  23.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Білин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білин