У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боронява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боронява:

Актуальний розклад електричок по станції Боронява містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Боронява з такими станціями і населеними пунктами як Тересва, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 50 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Хуст(з.п.), Сокирниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Боронява відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тересва - Королеве, Батьово - Тересва. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боронява відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Батьово Тересва 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
6593 Тересва Королеве 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Боронява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Боронява