У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боронява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боронява:

Актуальний розклад електричок по станції Боронява містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Боронява з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 56 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Хуст(з.п.), Сокирниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Боронява відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дяково - Солотвино-1, Солотвино-1 - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боронява відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Боронява - Солотвино від 27.00 грн. (44.1 км)

  • Боронява - Хуст від 11.00 грн. (7.6 км)

  • Боронява - Королеве від 17.99 грн. (21.9 км)

  • Боронява - Тячів від 12.99 грн. (20.8 км)

  • Боронява - Буштино від 12.99 грн. (13.1 км)

  • Боронява - Тересва від 17.99 грн. (30.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 07.57 1 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 11.55 1 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Боронява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Боронява