У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщівка - Веселий Кут
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Борщівка - Веселий Кут:

Поточний розклад електричок Борщівка - Веселий Кут включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 02 г 20 хв зі станції Борщівка і прибуває на станцію Веселий Кут о 04 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Борщівка і Веселий Кут цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Побережжя(03.36), Затишшя(05.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Борщівка - Веселий Кут, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Борщівка Веселий Кут ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Борщівка - Веселий Кут можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Вапнярка Одеса 02.20
Борщівка
04.09
Веселий Кут
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 03.30
Борщівка
05.35
Веселий Кут
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6255* Вапнярка Одеса 09.42
Борщівка
11.35
Веселий Кут
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 18.18
Борщівка
20.08
Веселий Кут
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Борщівка -Веселий Кут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .