У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Братківці - Хриплин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Братківці - Хриплин:

Поточний розклад електричок Братківці - Хриплин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 58 хв зі станції Братківці і прибуває на станцію Хриплин о 19 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Ворохта - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Братківці і Хриплин цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Братківці - Хриплин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Братківці Хриплин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Братківці - Хриплин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 06.42
Братківці
06.55
Хриплин
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Ворохта Івано-Франківськ 18.58
Братківці
19.11
Хриплин
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Братківці -Хриплин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Братківці — Хриплин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хриплин — Братківці