У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Гребінка номер 6096 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 20.29 і прибуває на станцію Гребінка о 00.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6096 Ім. Тараса Шевченка - Гребінка пролягає по таким станціям як Центральна, Піонерська, Білозір'я, 898 Км Роз'їзд, Черкаси, Соснівка, Чапаївка, Філівка, Пальміра, Верхньозгар, Бойківщина, Драбове-Барятинське, 810 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 20.29
Сріблянка 20.34 1 хв  20.35 5 хв 
Центральна 20.37 1 хв  20.38 8 хв 
Сміла 20.41 5 хв  20.46 12 хв 
Піонерська 20.53 1 хв  20.54 24 хв 
Хацьки 20.58 1 хв  20.59 29 хв 
Білозір'я 21.03 9 хв  21.12 34 хв 
Степанки 21.18 1 хв  21.19 49 хв 
898 Км Роз'їзд 21.27 1 хв  21.28 58 хв 
Буддеталь 21.38 1 хв  21.39 1 г  9 хв 
Черкаси 21.45 12 хв  21.57 1 г  16 хв 
ЗТА 22.04 2 хв  22.06 1 г  35 хв 
Соснівка 22.11 1 хв  22.12 1 г  42 хв 
Панське 22.19 1 хв  22.20 1 г  50 хв 
Чапаївка 22.29 1 хв  22.30 2 г 
Залісся 22.32 1 хв  22.33 2 г  3 хв 
Філівка 22.37 1 хв  22.38 2 г  8 хв 
Золотоноша-1 22.44 2 хв  22.46 2 г  15 хв 
Пальміра 23.06 2 хв  23.08 2 г  37 хв 
Привітне 23.14 1 хв  23.15 2 г  45 хв 
Верхньозгар 23.21 1 хв  23.22 2 г  52 хв 
Мехедівка 23.28 1 хв  23.29 2 г  59 хв 
Бойківщина 23.36 1 хв  23.37 3 г  7 хв 
Драбівський радгосп 23.40 1 хв  23.41 3 г  11 хв 
Драбове-Барятинське 23.46 2 хв  23.48 3 г  17 хв 
Писарщина 23.59 1 хв  00.00 3 г  30 хв 
810 Км 00.06 1 хв  00.07 3 г  37 хв 
Оржиця 00.14 1 хв  00.15 3 г  45 хв 
Гребінка 00.22 3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6096 Ім. Тараса Шевченка — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930