У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чарторийськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чарторийськ:

Актуальний розклад електричок по станції Чарторийськ містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чарторийськ з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 40 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Вараш, Медвежка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чарторийськ відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чарторийськ відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чарторийськ - Львів від 133.70 грн.

  • Чарторийськ - Ковель від 50.00 грн. (82.8 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319 Сарни Ковель 05.04 1 хв  05.05 Курсує щоденно - переглянути
6322 Ковель Сарни 22.38 2 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чарторийськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чарторийськ